HIZLI İLETİŞİM
POPÜLER SAYFALAR
DİĞER

Cevap

merhabaanne.com üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak siteye kolay ve güvenli bir şekilde kaydolabilirsiniz Üye olmak için aşağıdaki adımları izleyin: - Ana sayfanın üst köşesinde bulunan Üye Ol linkini tıklayın. - Üyelik formunu doldurun. Kırmızı işaret ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur. - Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi tanımlayın. - Şifrenizi belirleyin. - Adınızı, soyadınızı ve doğum tarihinizi girin, cinsiyetinizi belirtin. - Gerekli durumlarda size ulaşabilmemiz için telefon numaranızı yazın. - Formu doldurduktan sonra Üye Ol butonuna basın. Tebrikler! merhabaanne.com üyelik işleminiz tamamlandı. Not: merhabaanne.com' a üyeyseniz ikinci kez kaydolmanıza gerek yoktur. Şifrenizi unutmanız durumunda tekrar şifre talep edebilir, sonrasında isterseniz sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi değiştirerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Cevap

Profilim sayfanızdaki Bilgiler başlığının altında yer alan kişisel bilgilerinizi görebilir ve değiştirebilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Güncelle butonuna basın.

Cevap

Şifrenizi, Profilim sayfanızdaki Bilgiler başlığının altında değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreniz; - En az 6, en fazla 15 karakterden oluşmalı, - !, @, $, %, ^, &, * karakterler yer almamalı, - Sadece rakamlardan oluşmamalı, - Türkçe karakterler bulunmamalı, - Aynı karakterden art arda 3 veya daha fazlasını bulundurmamalıdır. Şifrede büyük, küçük harf hassasiyeti vardır. Lütfen üye girişi yaparken Caps lock tuşunun açık olup olmadığını kontrol edin.

Cevap

merhabaanne.com'da ödeme alındıktan sonra, mağaza belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca Hesabım sayfanızdaki Mevcut Sipariş sekmesinden "KARGO TAKİP" linkini tıklayarak ve kargo şirketinin internet sitesinden ürününüzü takip edebilirsiniz.

Cevap

Ürün, mağaza tarafından size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 3 iş günü süreniz vardır. E-posta adresinize gönderilen kargo bilgileri ile gönderinin takibini yapabilirsiniz. Ürün kargolandıktan sonraki 3 iş günü sonunda halen size ulaşmadıysa; Hesabım sayfanızdaki Sipariş Durumu başlığının altında yer alan Mevcut Sipariş alanından "Ertele" butonuna basarak sipariş sürecinizi dondurmanız ve konuyla ilgili kargo firması ve mağaza ile görüşmeniz gerekmektedir. Kargoyla ilgili bir sorun yaşanıyorsa mağaza, kargo şirketi ile görüşerek sorunu çözebilir. Not: Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir.

Cevap

Profilim sayfanızdaki Adresler başlığının altında yer alan kayıtlı tüm adreslerinizi görüntüleyebilirsiniz. Kayıtlı adreslerinizin sağ alt kısmında yer alan Düzenle sekmesinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap

merhabaanne.com üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde kaydolabilirsiniz.