HIZLI İLETİŞİM
POPÜLER SAYFALAR
DİĞER

Ödeme Seçenekleri

merhabaanne.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme, EFT ve havale ile ödeme yöntemleri şu an için kullanılmamaktadır. Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Taksitli Ödeme

Hangi kartlara taksit seçeneği var?

Axess: Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Odea Axess ve Carrefour Axess kartlarına vade farklı 2, 3, 6, 9 taksit

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarına vade farklı 2, 3, 6 ve 9 taksit

CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak vade farklı 2, 3, 6, 9 taksit

Maximum: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarına vade farklı 2, 3, 6 ve 9 taksit

Paraf: Halk Bankası kartlarına vade farklı 2, 3, 6, 9 taksit

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB, Vakıfbank Worldcard kartlarına vade farklı 2, 3, 6, 9 taksit uygulanmaktadır.


Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır. Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartları için taksit kısıtlaması yoktur. Tüm kategorilerdeki ürünler, ticari kredi kartları ile 2, 3, 6 veya 9 taksitle satın alınabilir. 

Ticari kredi kartı nedir?

Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

Ticari kredi kartına nasıl sahip olabilirim?

İşletme sahipleri, bankalara başvurarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Bankanızdan ticari kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ticari kredi kartı sahibiyim, nasıl taksitli ödeme yapabilirim?

Ödeme aşamasında ticari kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde, kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.